Про нас

Дігма у цифрах

Великий досвід успішної роботи.

Мережа з 17 магазинів.

Колектив, що складається з понад 900 співробітників високої кваліфікації.

Близько 1 000 постачальників.

Асортимент з 18 000 найменувань продовольчих та непродовольчих товарів.

200 страв нашого виробництва, представлених у відділі «Кулінарія».

Компанія “Дігма” – мережа продуктових магазинів для тих, кому важливі зручність і якість обслуговування, продуманий асортимент і близькість до дому. Основна ідея, яку ми закладали на етапі формування мережі – «бути поруч з людьми». Ми завжди і в усьому будемо поруч, навіть якщо кількість магазинів багаторазово помножиться. Що таке “магазин біля дому” в розумінні “Дігма”?

Це точно вивірений асортимент. Він абсолютно відповідає потребам покупця в даний проміжок часу, повністю задовольняє попит.

Це бездоганна якість. Покупець, який придбав товар біля дому, не полінується обміняти його, якщо запідозрить неналежну якість. Йому не потрібно їхати через все місто, щоб повернути невідповідний продукт.

З нами вигідно!

Ми розуміємо це, і не даємо покупцям приводу сумніватись в якості пропонованих товарів.

Це чесні ціни *. Магазин біля дому живе за рахунок постійних покупців. Якщо він виставляє несправедливо високі ціни, рано чи пізно його торговий зал спорожніє. Наш принцип – ціни вигідні для кожного клієнта.

Це власна кулінарія. Ми приходимо на виручку клієнтам, які не встигають готувати вдома – в будні і свята!

Це високий рівень обслуговування. Ми хочемо бути для покупця магазином, близьким не тільки за місцем розташування, а й за духом. Магазином, де частих гостей знають в обличчя, а то і по імені. Де запропонують найсвіжіше і найнеобхідніше.

Ми ставимо в основу відповідальність, професіоналізм, повага в роботі з клієнтами і партнерами.
Будемо друзями!

*Примітка: чесні ціни – це не обмін товару за собівартістю, це поняття, Fair Price, що припускає, що ми не прагнемо «наколоти» покупця. Економічно обґрунтована ціна.