ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА ПРОГРАМИ «ОПТ від 3-х»

1. Організатором програми «ОПТ від 3-х» (надалі за текстом – «Програма») є ТОВ «Стормак», за адресою магазину «Digma»  м. Харків вул. Захисників України, 2.

1.1. Товар, що бере участь у Програмі

– будь-яка товарна одиниця, до яких відноситься штучний та/або ваговий товар, що є в наявності у торгових залах магазину «Digma» та на який зазначена ціна на спеціальному подвійному ціннику в перерахуванні за одиницю товару, одиницю ваги або за десяток.

1.2. При цьому у Програмі не приймає участь:

– товар, на який діють інші акції;

– підакцизні товари,  на які встановлена мінімальна роздрібна ціна (МРЦ), вартість яких з урахуванням знижки є меншою рівня МРЦ.

– інші товари, на які нормативно-правовими актами України та/або актами місцевого самоврядування встановлені регульовані ціни;

1.3. Строк дії Програми: Програма діє на постійній основі починаючи з 27.06.2017 року до прийняття Організатором рішення про її припинення, про яке Організатор зобов’язується завчасно проінформувати учасників.

2. УЧАСНИКИ ПРОГРАМИ

2.1. Учасниками Програми можуть бути фізичні особи, які виконали умови та правила цієї Програми (надалі – «Учасники»).

 

3. УМОВИ УЧАСТІ В ПРОГРАМІ

3.1. Для участі в Програмі Учаснику необхідно придбати від 3-х одиниць (десятків) та/або 3-х кг. (інших одиниць ваги) Товару, який відмічений спеціальним цінником, при цьому на товар надається знижка, розмір якої зазначений на ціннику. 3.2. При  купівлі товару за акційною ціною дисконтна картка не діє і знижки по іншим акціям не додаються;

 

4. ІНШІ УМОВИ

4.1. Беручи участь в цій Програмі Учасник повністю погоджується з цими Правилами та зобов`язується їх виконувати. Порушення Учасником цих Правил або відмова Учасника від виконання цих Правил автоматично позбавляє його права на придбання товару за акційною ціною.

4.2. Організатор залишає за собою право змінювати умови програми в період її дії, повідомивши про це.

4.3. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, вирішення таких питань Організатор залишає за собою.